Het Catharina Ziekenhuis en het Anna Ziekenhuis werken samen in de zorg voor borstkanker patiënten. U als verwijzer bent een belangrijke samenwerkingspartner in deze zorg. Daarom nodigen we u van harte uit voor een walking dinner met als centraal thema ‘Borstkanker’. Ook praktijkondersteuners en verpleegkundig specialisten, die betrokken zijn bij deze patiëntengroep zijn van harte welkom.
Het doel van de avond is, zowel informatief als gezellig, het netwerk versterken. Tijdens deze avond kunt u niet alleen genieten van lekker eten, maar ook luisteren naar sprekers die alles vertellen over de laatste ontwikkelingen op het gebied van borstkanker. U vindt het volledige programma in de bijlage. Accreditatie is aangevraagd.
Wij hopen u op 12 oktober te mogen ontvangen! Meld u zich aan voor 4 oktober door een mail met uw naam, voorletters, BIG-registratie en dieet- of allergiewensen te sturen naar vsborstkankercentrum@catharinaziekenhuis.nl